SIT3372AI-2E9-28NU61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NU61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NU61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NU61.440000 | SiTime | NHE Electronics