SIT3372AI-2E9-28NX14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NX14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NX14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NX14.400000 | SiTime | NHE Electronics