SIT3372AI-2E9-28NY90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NY90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NY90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NY90.000000 | SiTime | NHE Electronics