SIT3372AI-2E9-28NZ25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NZ25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NZ25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NZ25.000000 | SiTime | NHE Electronics