SIT3372AI-2E9-28NZ50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NZ50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NZ50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NZ50.000000 | SiTime | NHE Electronics