SIT3372AI-2E9-28NZ61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NZ61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NZ61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NZ61.440000 | SiTime | NHE Electronics