SIT3372AI-2E9-28NZ74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-28NZ74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-28NZ74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-28NZ74.250000 | SiTime | NHE Electronics