SIT3372AI-2E9-30NB10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB10.240000 | SiTime | NHE Electronics