SIT3372AI-2E9-30NB125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB125.000000 | SiTime | NHE Electronics