SIT3372AI-2E9-30NB128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB128.000000 | SiTime | NHE Electronics