SIT3372AI-2E9-30NB133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB133.650000 | SiTime | NHE Electronics