SIT3372AI-2E9-30NB135.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB135.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB135.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 135 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB135.000000 | SiTime | NHE Electronics