SIT3372AI-2E9-30NB140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB140.000000 | SiTime | NHE Electronics