SIT3372AI-2E9-30NB15.360000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB15.360000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB15.360000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 15.36 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB15.360000 | SiTime | NHE Electronics