SIT3372AI-2E9-30NB156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NB156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NB156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 156.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NB156.250000 | SiTime | NHE Electronics