SIT3372AI-2E9-30NG156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 156.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG156.250000 | SiTime | NHE Electronics