SIT3372AI-2E9-30NG163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG163.840000 | SiTime | NHE Electronics