SIT3372AI-2E9-30NG216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG216.000000 | SiTime | NHE Electronics