SIT3372AI-2E9-30NG35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG35.328000 | SiTime | NHE Electronics