SIT3372AI-2E9-30NG51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG51.200000 | SiTime | NHE Electronics