SIT3372AI-2E9-30NG74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG74.250000 | SiTime | NHE Electronics