SIT3372AI-2E9-30NG76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG76.800000 | SiTime | NHE Electronics