SIT3372AI-2E9-30NG77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NG77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NG77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NG77.760000 | SiTime | NHE Electronics