SIT3372AI-2E9-30NH140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH140.000000 | SiTime | NHE Electronics