SIT3372AI-2E9-30NH148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH148.350000 | SiTime | NHE Electronics