SIT3372AI-2E9-30NH204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH204.800000 | SiTime | NHE Electronics