SIT3372AI-2E9-30NH25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH25.000000 | SiTime | NHE Electronics