SIT3372AI-2E9-30NH30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH30.720000 | SiTime | NHE Electronics