SIT3372AI-2E9-30NH51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 51.2 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH51.200000 | SiTime | NHE Electronics