SIT3372AI-2E9-30NH76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH76.800000 | SiTime | NHE Electronics