SIT3372AI-2E9-30NH77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH77.760000 | SiTime | NHE Electronics