SIT3372AI-2E9-30NH80.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NH80.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NH80.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 80 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NH80.000000 | SiTime | NHE Electronics