SIT3372AI-2E9-30NU155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NU155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NU155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NU155.520000 | SiTime | NHE Electronics