SIT3372AI-2E9-30NX35.328000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NX35.328000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NX35.328000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 35.328 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NX35.328000 | SiTime | NHE Electronics