SIT3372AI-2E9-30NY10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY10.240000 | SiTime | NHE Electronics