SIT3372AI-2E9-30NY148.500000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY148.500000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY148.500000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.5 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY148.500000 | SiTime | NHE Electronics