SIT3372AI-2E9-30NY155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY155.520000 | SiTime | NHE Electronics