SIT3372AI-2E9-30NY30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY30.720000 | SiTime | NHE Electronics