SIT3372AI-2E9-30NY70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY70.656000 | SiTime | NHE Electronics