SIT3372AI-2E9-30NY77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY77.760000 | SiTime | NHE Electronics