SIT3372AI-2E9-30NY90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NY90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NY90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±760ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NY90.000000 | SiTime | NHE Electronics