SIT3372AI-2E9-30NZ10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ10.000000 | SiTime | NHE Electronics