SIT3372AI-2E9-30NZ125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ125.000000 | SiTime | NHE Electronics