SIT3372AI-2E9-30NZ128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ128.000000 | SiTime | NHE Electronics