SIT3372AI-2E9-30NZ148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ148.350000 | SiTime | NHE Electronics