SIT3372AI-2E9-30NZ153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ153.600000 | SiTime | NHE Electronics