SIT3372AI-2E9-30NZ184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ184.320000 | SiTime | NHE Electronics