SIT3372AI-2E9-30NZ30.720000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ30.720000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ30.720000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 30.72 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ30.720000 | SiTime | NHE Electronics