SIT3372AI-2E9-30NZ50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ50.000000 | SiTime | NHE Electronics