SIT3372AI-2E9-30NZ98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-30NZ98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-30NZ98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 98.304 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-30NZ98.304000 | SiTime | NHE Electronics